До церемонії вручення статуеток ще далеко, а Американська академія кінематографічних мистецтв і наук вже оголосила перших володарів "Оскара". І серед них - китайський актор Джекі Чан.

Зірка бойовиків і режисер отримає "золотого лицаря" за внесок у розвиток світового кінематографа. Про це кіноакадемія повідомила в офіційному прес-релізі.

Компанію Джекі Чану також складуть британський монтажер Енн В. Коутс, фахівець із кастингу Лінн Сталмастер і режисер документальних фільмів Фредерік Вайсман.

Лауреатів нагородять під час окремої урочистої церемонії Governors Awards, яка відбудеться 12 листопада.

А вже 26 лютого пройде 89-а церемонія вручення премії "Оскар".

Популярні новини зараз
Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ ПриватБанк скасовує знижки: скільки доведеться платити за грошові перекази Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, який український фільм отримає "золотого лицаря".