Джон Траволта став об'єктом бажання відомого співака

поділитись
Латиноамериканський співак Рікі Мартін зізнався, що першим чоловіком, до якого він відчув потяг, став голлівудський актор Джон Траволта

Латиноамериканський співак Рікі Мартін зізнався, що першим чоловіком, до якого він відчув потяг, став голлівудський актор Джон Траволта.

Саме він змусив юнака замислитися над своєю сексуальною орієнтацією і зрозуміти, що йому подобаються представники сильної статі, передає "Телеграф".

Переломним для майбутнього артиста став фільм "Лихоманка суботнього вечора". Там герой Траволти на ім'я Тоні Манегро з'являється у кадрі у чорних трусах. Саме цей момент запав у душу Мартіну і змусив його переглянути свої сексуальні уподобання.

Фільм, як зізнавався співак інтерв'ю, він переглянув вісім разів.

Свого часу Джона Траволту неодноразово підозрювали в нетрадиційній сексуальній орієнтації. На заваді жовтій пресі не став навіть той факт, що актор уже більше 20 років одружений і має двох дітей.

Рікі Мартін офіційно заявив про те, що він гомосекуаліст, у 2010 році. Через шість років він почав зустрічатися з сирійським художником Джваном Йосефом і зробив йому пропозицію. Той відповів згодою.

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", на прем'єру фільму "Вигнанець один. Зоряні війни. Історія" Рікі Мартін прийшов з нареченим і дітьми.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Джон Траволта, Рікі Мартін, сексуальна орієнтація, усвідомлення
Співачка поділилася з шанувальниками проникливою версію популярної пісні
0
0
00:53 23.03.2018
57-річний Антоніо Бандерас не на жарт налякав шанувальників хворобливим виглядом.
0
0
18:17 22.03.2018
40-ка річна Василина Фролова опублікувала оголене селфи
0
0
17:50 22.03.2018
Жан Рено спустився з Карпат і поспішив поділитися враженнями
0
0
16:01 22.03.2018