Керівники національного заповідника "Софія Київська", яких вже звільнили, завдали шкоди державному бюджету на загальну суму 1 млн грн. Такі висновки зробило Міністрество культури України за результатами аудиторської перевірки. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Згідно з результатами проведеного Міністерством культури України позапланового внутрішнього аудиту по окремих питаннях фінансово-господарської діяльності Національного заповідника "Софія Київська" за період 2013-2014 років виявлено порушень на загальну суму понад 1,0 млн грн.", - йдеться в повідомленні міністерства.

Із мільйонної суми збитків більше 200 тис. грн. підлягають відшкодуванню до бюджету, близько 400 тис. грн. це недоотримані фінансові ресурси та ще понад 400 тис. грн. - неефективне використання бюджетних коштів.

Також фіксуються порушення вимог кількох законів України стосовно проведення ремонтно-реставраційних робіт та повідомлення інформації про зміни пам'ятника до фонду ЮНЕСКО, який на міжнародному рівні законодавчо захищає пам'ятник.

Раніше, ще в січні міністр культури В'ячеслав Кириленко звільнив генерального директора заповідника Олену Сердюк.

Популярні новини зараз

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Показати ще