Банківська карта із чіпом виявилася набагато якіснішою та безпечнішою, ніж її звичайні аналоги.

Про це повідомляє "Економічна правда".

"За статистикою, кількість карт із практично невразливим рівнем захисту досягає в Україні майже 30%", - заявив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку Національного банку України (НБУ) Сергій Шацький.

За його словами, карти із чіпами все ще залишаються одними з найбезпечніших. Магнітну смугу на карті часто використовують шахраї, щоб скопіювати важливі дані, а потім - підробити карту за їх зразком, але без знання інших карткових реквізитів і PIN-коду скористатися картою буде складно.

"Підробити карту з чіпом практично нереально", - говорить Шацький.

Популярні новини зараз
Молитва до святої Дарії, яку варто прочитати всім 1 квітня: "Господь Бог благословив тебе..." Чоловік розіграв свою загибель, щоб втекти до Мексики з коханкою, але дружина дізналася правду: "У процесі розлучення" У клієнтів ПриватБанку ночами з карт зникають сотні гривень: банк звинувачує їх самих Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх
Показати ще

Шацький зазначив, що у світі не зафіксовано жодного успішного випадку перехоплення і подальшої фальсифікації даних із чіпа.

Нагадаємо, що раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що камери спостереження у відділеннях банку не врятують від шахраїв.