З першого березня українців очікує збільшення плати за електроенергію. Чиновники попереджали, що це третій період збільшення тарифів, який запровадили минулої весни. Теперь вартість одного кіловату за годину коштуватиме на 12 копійок дорожче.

Це не останній етап підвищення цін, адже у вересні ціну збільшать ще раз та протримають до лютого 2017 року. Найбільш заощадливі українці платитимуть до 57 копійок, у той час як зараз платять по 45,6 копійок за Кв/год.

Це стосується тих, хто споживає до 100 кВт-год на місяць, а ті, хто споживатиме більше, ніж 100 кВт-годин і до 600-т, сплачуватимуть до 99 копійок, а зараз платять - 78,9 копійки. Якщо обсяг спожитої електроенергії складатиме більше 600 кВт-год на місяць, платити доведеться по 1,56 грн за кВт-год, тоді як зараз - 1,479 грн, повідомляють Світові вісті.

Такі тарифи встановлюють як і для сільського населення, так і для міських. Мінімальний обсяг споживання для селян буде на 50 кВт-год більше, ніж для міських жителів - 150 кВт-год на місяць, проте за ціною по 57 копійок за кВт-год.

Незважаючи на підвищення, лояльний тариф встановлять для підприємців, які обладнали приміщення електричною опалювальною установкою. На це потрібно взяти дозвіл від енергопостачальної компанії та розробити проект щодо встановлення. З 1 березня по 30 квітня 2016 за обсяг, спожитий до 3600 кВт-год на місяць, тариф становитиме 57 коп (з ПДВ), за обсяг, спожитий понад 3600 кВт-год на місяць, - по 1,56 грн.

Популярні новини зараз

Таїсія Повалій повернулася з Росії до України і поділилася враженнями: "Ми тут подихаємо"

Донька Тоні Матвієнко пішла стопами мами: за це її покохав Мірзоян

Іменинник принц Вільям накинувся на Меган Маркл зі звинуваченнями: "Відчуваю себе скривдженим і зрадженим"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Показати ще

По 57 копійок та 1,56 гривень також платитимуть мешканці не газифікованих багатоквартирних будинків, а також тих домів, де не функціонують системи централізованого теплопостачання. Це стосується як мешканців села, так і міста.

Читайте також: Киянам збільшили плату за опалення потайки

Нагадаємо, що кияни заборгували за воду більше мільярда гривень.