Правоохоронці викрили маріупольський елітний бордель, який працював в Приморському районі в одному з приміщень Будинку культури.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області, в ніч з 4 на 5 жовтня правоохоронці провели санкціоновані обшуки в приміщенні, яке здавалося в оренду приватній особі.

Було встановлено, що мешканка Маріуполя, 1956 року народження, разом з двома дочками організувала елітний будинок розпусти, в якому надавалися сексуальні послуги іноземним клієнтам.

За даним фактом проводиться досудове слідство.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що лондонська фотограф продемонструвала зворотний бік медалі платного кохання.

Популярні новини зараз
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
Показати ще