Китайська плавчиня Фу Юаньхуей, не лише завоювала на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро бронзову медаль, а й прославилася в інтернеті багатою мімікою, яку вона продемонструвала під час інтерв'ю після змагань, повідомляє Daily Mail.

20-річна спортсменка безмежно зраділа, коли їй повідомили, що в запливі на 100 метрів на спині вона впоралася з дистанцією не за 59 секунд, а за 58,95 секунди.

"Я розкрила весь свій потенціал", - заявила щаслива спортсменка.

Така шалена експресія в міміці допомогла молодій дівчині стати зіркою китайської соціальної мережі Weibo. Після того, як мережу заповнили кадри з телетрансляції її інтерв'ю, на сторінку Фу Юаньхуей підписалося близько трьох мільйонів користувачів. Також на неї звернули увагу і світові ЗМІ.

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще