Сьогодні вночі, 5 березня енергоблок №2 Запорізької АЕС відключили від енергомережі.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Енергоатому".

Відключення проводиться за графіком щодо балансового обмеження.

Відзначається, що чотири інших енергоблоки Запорізької АЕС працюють у штатному режимі. Сумарна потужність генераторів досягає 3 420 МВт.

Радіаційний фон в районі розташування атомної станції та її санітарно-захисній зоні - 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

Популярні новини зараз
Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини ПриватБанк запровадив нові обмеження для карток клієнтів: кому заблокують витрати Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Довідка:

Запорізька АЕС – найбільший енергооб'єкт в Україні та Європі зі встановленою потужністю 6 000 МВт. На станції працюють 6 енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожний.

Починаючи з 1984 року, внесок Запорізької АЕС в енергетику країни зріс з 2 до 22%.

В останні роки станція виробляє близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними станціями України.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", генераторне виробництво помираючого "Електроважмашу" збираються передати на баланс успішного "Турбоатома".