Жінка намагається бути бездоганною у всьому: стиль, макіяж, доглянуте волосся і нігті, при цьому не повинна забувати про гладких ніжках. Деякі процедури, спрямовані на поліпшення зовнішнього вигляду жінки, не настільки приємні за своїми відчуттями, але жінка звикла проходити через безліч мук, щоб виглядати ідеально.

Існує два методи видалення небажаного волосся: епіляція та депіляція. Розглянемо різницю між ними і які методи є найбільш популярними серед жінок.

Депіляція - це тимчасове видалення волосся, а ефект дає більш тривалий ефект. У деяких випадках при епіляції волосся повністю видаляються. Епіляція за своїм принципом видаляє цибулинки небажаного волосся, що значно скорочує час їх росту, а часто ріст волосся зовсім припиняється. Депіляція увазі під собою гоління станком, де видаляються стрижні волосків. Через деякий час з'являється дрібна щетина і від неї знову доводиться позбавлятися.
При депіляції верстатом, необхідно обробляти шкіру кремом, пінкою для гоління, щоб полегшити агресивне вплив на шкіру. Після голитися слід обробляти шкіру. Рекомендується наносити лосьйон або крем після гоління.
Існує хімічна депіляція, за допомогою нанесення гелів, аерозолів, кремів. Новітні хімічні креми видаляють волосся з поверхні шкіри буквально в лічені хвилини. Спосіб видалення дуже легкий, але ефект гладких ніг триває близько тижня. Хімічні засоби вимагають довгої витримки, що негативно впливає на стан шкіри. Найкраще цей сеанс проводити ввечері, щоб шкіра могла відновитися до ранку. Нанесення такого крему на область бікіні, деякими виробниками заборонений.

[[{"fid":"160463","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"317","width":"540","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]

Самий недорогий спосіб видалення волосся - це гоління станком, але ефект після нього не довгий. Більшість жінок використовують цей метод за дешевизну і відсутності шкідливих показань.
Існують так само електричні епілятори. Ця процедура дуже болюча, але ви зможете надовго забути про проблему видалення непотрібних волосся. Електричні епілятори висмикують волосся разом з цибулиною. При постійному використанні електричного епілятора, з часом цибулинки припиняють своє існування і волосся на цьому місці не ростуть.
Так само можна застосовувати воскове видалення або за допомогою косметологічних лазерних процедур.
Вибір позбавлення від непотрібних волосся залишається за кожним, головне щоб вибір не шкодив вашому здоров'ю і шкірі тіла.

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" У Маріуполі виявили черговий слід російських злочинів - понад 100 тіл лежало в житловому будинку після бомбардувань Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що як тільки, жінка, бачить перші зморшки на обличчі, деякі з них не замислюючись, відправляються в магазин дорогої декоративної косметики, а що ще гірше йдуть прямо на запис до пластичного хірурга або косметолога для проведення нехірургічних процедур по омолодженню шкіри.