Грандіозний скандал відбувся в естонському футболі. Футболісти столичного клубу "Таллінн" вживали наркотичні препарати, через що усю команду понизили у класі.

Про це повідомляє "Кореспондент".

Дисциплінарна комісія Естонського футбольного союзу перевірила футболістів команди. Допінг-тест показав, що двоє футболістів вживали екстазі, а ще троє бавились марихуаною. Футбольний клуб "Таллінн", який до цього грав у другій по силі лізі, відтепер представлятиме четвертий дивізіон.

Футбольні чиновники вважають, що така поведінка є недопустимою у професійному спорті, а покарання мусить понести весь клуб. Тепер столичні футболісти стали ще далі від еліти місцевого футболу.

Поки невідомо, чи буде клуб карати особисто футболістів, адже саме вони стали чинниками того, що команда переживає суворе покарання.

Популярні новини зараз
Путін буде захоплювати Молдову: у Міноборони пояснили, чого хоче добитися диктатор Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Читайте також: Іспанці порівнюють Коноплянку з Марадоною

Раніше за любов до наркотиків жорстко поплатився відомий румунський футболіст Адріан Муту. Виступаючи за лондонський "Челсі", він вживав коноплю. Гравець отримав дискваліфікацію від футболу на 1,5 роки та штраф від команди у розмірі 17 млн фунтів. Чоловік по сьогодні не може розплатитися з боргами.