Facebook примусово видалятиме фото користувачів

поділитись
Facebook запускає окремий сервіс для фотографій Moments. Користувачі не зможуть ділитися світлинами без його встановлення

Соціальна мережа Facebook незабаром випустить мобільний додаток Moments спеціально для публікації фото. Однак ті користувачі, які його не встановлять та не перенесуть туди фото, втратять доступ до них.

Як пише Geektimes, запуск нового додатку запланований на 7 липня. До цього часу користувачі мережі зможуть ділитися світлинами у старому форматі, але пізніше знадобиться обов'язкове встановлення програми Moments на смартфон.

Корпорація вирішили піти на такий крок, щоб посилити свої позиції на ринку сервісів фотографій. Google та Apple пропонують своїм користувачів хмарні диски спеціально для зберігання фото. Відтепер фірмова програма з'явиться і від найпопулярнішої соцмережі у світі.

Нагадаємо, що раніше Facebook вже скоїв перше ділення свого мобільного додатку. Спеціально для обміну повідомленнями користувачі мусили встановлювати програму Messenger, а у стандартній версії зникли усі чати.

Читайте також: Нова мобільна гра відродить легендарних покемонів

Цікаво, що мобільний додаток Facebook потребує надто багато енергії. Без нього смартфон здатен працювати на 20% довше. Очікується, що сервіс Moments ще сильніше вдарить по життю акумулятору.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Facebook, Moments, фотографії
Представники Microsoft заявили про спробу злому їх системи
0
0
23:48 17.03.2018
Новинка порадує покупців нюансами
0
0
21:38 17.03.2018
В кінці реклами на екрані висвітився баг в роботі iOS 11, пов'язаний з розкриттям повідомлень
0
0
16:48 17.03.2018