Соціальна мережа Facebook незабаром випустить мобільний додаток Moments спеціально для публікації фото. Однак ті користувачі, які його не встановлять та не перенесуть туди фото, втратять доступ до них.

Як пише Geektimes, запуск нового додатку запланований на 7 липня. До цього часу користувачі мережі зможуть ділитися світлинами у старому форматі, але пізніше знадобиться обов'язкове встановлення програми Moments на смартфон.

Корпорація вирішили піти на такий крок, щоб посилити свої позиції на ринку сервісів фотографій. Google та Apple пропонують своїм користувачів хмарні диски спеціально для зберігання фото. Відтепер фірмова програма з'явиться і від найпопулярнішої соцмережі у світі.

Нагадаємо, що раніше Facebook вже скоїв перше ділення свого мобільного додатку. Спеціально для обміну повідомленнями користувачі мусили встановлювати програму Messenger, а у стандартній версії зникли усі чати.

Читайте також: Нова мобільна гра відродить легендарних покемонів

Популярні новини зараз

Син Михайла Круга пішов по стопах батька, фанати божеволіють від щастя: "Ось такий хлопчина симпатичний..."

Лікар Заворотнюк стривожив правдою про стан "Моєї прекрасної няні": "Залишилося всього...."

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

"Скільки заплатили Асмус?": повне відео постільної сцени з дружиною Харламова злили в мережу

Показати ще

Цікаво, що мобільний додаток Facebook потребує надто багато енергії. Без нього смартфон здатен працювати на 20% довше. Очікується, що сервіс Moments ще сильніше вдарить по життю акумулятору.