Мережа швидкого харчування KFC винайшла цікавий маркетинговий хід для власників смартфонів. Поки клієнт ресторану куштує страви, його гаджет заряджатиме батарея, яка знаходиться в середині коробки для курки.

Як пише Gagadget, ця акція доступна для мешканців двох індійських міст - Делі та Мумбаї. Гість закладу може замовити звичайну страву, але у коробці Watt a Box. Вона має акумулятор і проводи microUSB та Lightning. Таким чином, клієнт KFC живитиме не лише себе, а й свій смартфон.

Представники ресторанів повідомили, що акумулятор має ємність 6100 мАг, але, судячи зі всього, вони дописали у числі зайвий нуль. Власник iPhone 5s зарядив свій телефон лише на 17%, а Xiaomi Redmi Note 3 підживився лише на 7%.

Навіть невелика ємність творіння від KFC здатна продовжити життя гаджету принаймні на годину. Крім того, Watt a Box можна дістати з коробки та носити із собою.

Читайте також: Huawei слідом за Samsung відмовиться від Android

До слова, інша американська мережа харчування Domino`s Pizza створила сервіс слідкування за клієнтом. Людина, яка бажає забрати піцу самостійно, надає закладу дані про своє розташування, а коли вона прибуде на місце, їжа буде в ідеальному стані.