Український фільм "Чечен", що розповідає про події на Майдані та Донбасі, став переможцем кінофестивалю у Нью-Йорку.

"Фестиваль відбувався 7-9 жовтня, де було представлено всього 15 фільмів з України, Росії, США та Німеччини", повідомляє сайт 24 каналу.

У 2015 році фільм вже отримав нагороду в номінації "Найкращий повнометражний фільм" на фестивалі "Артдокфест-2015".

"Чечен" — це історія про чеченця Руслана, який, пройшовши війни в Ічкерії та Абхазії, опинився на Майдані, а потім у складі батальйону "Айдар" вирушив у зону АТО.

Як повідомляв раніше сайт "Знай.ua", скоро вийде перший український мультфільм про УПА.

Популярні новини зараз
Чоловік - не перший: Маша Полякова розповіла, як і з ким втратила цноту, це було швидко ТЦК побачить усіх: як нові правила мобілізації допоможуть військкоматам знайти чоловіків будь-де Українців обтяжать додатковою платіжкою: за що доведеться віддати до 1000 грн Банки почнуть блокувати пенсійні картки: стареньких попередили про нові обмеження
Показати ще