Вже цієї осені в Києві компанія-розробник відеоігор Blizzard Entertainment і гральний майданчик StarLadder проведуть європейський фінал змагань з онлайн гри World of Warcraft.

Як стало відомо, до фіналу потраплять каманди, які пройдуть три окремі кваліфікації. За результатами перших двох будуть відібрані дві кращі команди, а третя – відкриє дорогу одразу чотирьом колективам. Призовий фонд кожного етапу складе $6000. Загалом вісім колективів розіграють $100 000 і три путівки на BlizzCon.

Фінал регіонального відбору триватиме з 30 вересня по 2 жовтня в найбільшому комп'ютерному клубі регіону – Київ Кіберспорт Арена.

Наразі всі бажаючі можуть зареєструватися на першу, другу і третю кваліфікації. Перша з них розпочнеться вже 2 липня.

Читайте також: В Києві злодій посеред вулиці пограбував жінку з дитиною

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

World of Warcraft - розрахована на багато користувачів ролева онлайн-гра, розроблена і видавана компанією Blizzard Entertainment. Четверта гра серії Warcraft. Згідно з книгою рекордів Гіннеса, World of Warcraft є найпопулярнішою MMORPG в світі.

23 січня 2007 року компанія Blizzard випустила прес-реліз, в якому повідомлялося, що кількість передплатників гри склало більше 8 млн осіб по всьому світу , 7 жовтня 2010 року кількість передплатників перевищила 12 мільйонів осіб.