Напередодні закриття Паралімпіади варто не тільки підбити підсумки та порадіти перемогам. Треба згадати, яких нелюдських зусиль довелося докласти спортсменам не тільки заради медалей, а й заради участі.

Знімки, опубліковані на сторінці у Facebook Light Art Academy справді вражають.

На них фотографу вдалося зловити саме ті моменти, коли спортсменам доводиться навіть перебороти себе, аби зробити хороший старт, або навпаки – показати всю силу перемоги.

Читайте також: Українському футболісту довірили прапор на закритті Паралімпіади

Користувачі мережі не залишилися байдужими – фото відразу розлетілися по інтернету, що доводить – не тільки спортивна підготовка, а й сила духу грає величезну роль під час змагань, особливо на Паралімпіаді.

Популярні новини зараз

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Андре Тан одягнув Катю Осадчу у вузькі сукні, від вагітного животика жодного сліду: "Спадщина предків"

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай" повідомляв, що церемонія завершення Паралімпійських ігор відбудеться в ніч з неділі на понеділок. Під час закриття змагань прапор буде нести український футболіст Тарас Дутко. Дутко брав участь в п'яти Паралімпійських іграх, а також виборов звання чемпіона XV Ігор.