Жінок таки справді важко зрозуміти: кучеряве волосся вони випрямляють, пряме – накручують, світле волосся – фарбують в чорний колір, а темне висвітлюють. Те саме з веснянками – конопаті з дитинства дівчата намагаються вивести веснянки за допомогою всяких кремів, примочок і інших, іноді дуже дивних, засобів. А дівчата, яких не цілувало сонце, деколи спеціально собі малюють руді цяточки на носі.

Чоловіки до своїх веснянок ставляться спокійніше, однак і серед них небагато таких, яким до вподоби їхня конопатість.

Читайте також: Фотограф показав, як відпочивав бомонд 60-х

Британський фотограф Брок ель Банк вирішив показати, наскільки яскравими і гарними є насправді люди, яких "поцілувало сонце". Він в 2015 році розпочав роботу над фотопроектом "Freckles", який присвячений веснянкуватим людям, і на його рахунку вже 90 яскравих портретів.

Брок планує зробити 150 фотографій, які він збирається показати на виставці в 2017 році. Тому маестро досі в роботі і шукає нових веснянкуватих моделей різного віку і національностей, щоб запросити їх в свою студію в Лондоні.

Популярні новини зараз

Євген Клопотенко заговорив про весілля із Настею Каменських: "Чого ти такий дєрзкий?"

Мер не зміг зв'язати двох слів українською мовою: Азаров 2.0

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

Показати ще

Як повідомляв сайт Знай.ua, бельгійський фотограф Барбара Івейнс показала метаморфози, які відбуваються з людиною протягом доби