Російське ФСБ примусово відправляє тих працівників кримського СБУ, які перейшли на російську сторону переїхати у Ростовську область. Росіяни пояснюють це тим, що їм необхідно пройти підготовчі курси і потім поповнити ряди бійців спецслужб ЛНР та ДНР. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Дмитро Тимчук, координатор групи "Інформаційний Спротив".

"В Криму ФСБ проводить активну роботу по перекиданню на окуповану територію Донбасу зрадників з кримських структур Служби безпеки України, які прийшли на службу в ФСБ РФ весною минулого року ( в більшості - з підписанням контракту с російською спецслужбою на 3 роки)". - пише Тимчук.

Займається питаннями призову військових до лав терористів помічник начальника управління російського ФСБ по Криму та безпосередньо у місті Севастополі Олександр Максименко.

"У ФСБ українським зрадникам обіцяють, якщо вони будуть діяти у складі об"єднань терористів, то залишаться співробітниками російського ФСБ", - додає Тимчук.

Нагадаємо, що відповідальним за створення "органів безпеки ДНР та ЛНР" призначений колишній начальник УСБУ в місті Севастополі Павло Зима, який є близьким товаришем Олескандра Максименка.

Популярні новини зараз

Кондратюк показав сім'ю і розчулив зізнанням - "Мій надійний тил"

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

У Харкові "гола" медик відмовилася одягатися при дитині: крику на всю лікарню

Показати ще