Росіянин, який приїхав воювати на Донбас отримав громадянство України. Указ про надання громадянства колишньому співробітникові російських спецслужб, підписав Петро Порошенко. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці заявив сам Ілля Богданов.

"Я ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ! Пишаюся цим. Спасибі вам усім, хто мені допомагав я вам вдячний всією душею !!! Ми разом перемогли цю бюрократичну машину і ще раз показали Путіну, що Україна самостійна країна і його рученята короткі ", - написав Ілля.

За паспортом поки з'їздити він не зможе через ситуацію, на фронті обстановки.

"Це вже справа честі або взагалі може моя місія тут, все можливе я і мої соратники зробили і передали інформацію у відповідні органи і керівництву Правого сектору" - заявив Богданов.

26-річний Ілля Богданов колишній співробітник ФСБ, проти якого в Росії завели справу "про зраду батьківщині". Він в Україні з липня 2014 року, вже кілька місяців воює на Донбасі, в складі одного з батальйонів "Правого сектора".

Популярні новини зараз

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Показати ще

Раніше, ФСБ вже намагалося вчинити замах на Іллю. У місті Білгород був завербований співробітниками ФСБ члена організації "Оплот" і відпрацьовано завдання фізичного знищення Богданова. Зусиллями контразведкі СБУ замах вдалося запобігти.