Хавбек "Дніпра" і збірної України Руслан Ротань розповів про складну фінансову ситуацію в дніпропетровському клубі. За його словами, знову перестали віддавати борги по зарплаті.

"Процес погашення заборгованостей в команді не йде. Щось призупинився процес. Але з цим питанням вам краще зернутися до президента або генерального директора "Дніпра", вони краще за мене роз'яснять ситуацію", - заявив Ротань в інтерв'ю газеті "Команда".

"Дискваліфікація "Дніпра" з єврокубків? Ясності в цій історіі немає, нам нічого не розповідають, і футболісти не до кінця розуміють, що відбувається. Неприємна історія, ми всі переживаємо і навіть думати не хочемо про неучасть в єврокубках протягом року або ще гірше - трьох сезонів. Але нічого, тримаємося", - пояснив капітан "Дніпра" своє ставлення до можливого відсторонення клубу від участі в єврокубках.

Як запевнив Ротань, вони вже домовились всередині колективу, що до літа всі гравці в одній упряжці, і всі будуть викладатися і битися за честь прапора. "Руки опускаються, але ми їх піднімаємо. А що залишається, крім як вірити обіцянкам керівництва. Якби ще вони виконувалися. У будь-якому випадку постараємося завершити чемпіонат країни на мажорній ноті", - сказав Ротань.

Читайте також: Футболіст Зозуля не поїде в Росію

Популярні новини зараз

У Києві голий псих влаштував різанину в центрі міста

"Холостячку" Злату Огнєвіч роздягли і розглянули з усіх боків на першому груповому побаченні: мокра і в пелюстках троянд

Закоханий нахаба спробував щастя зі суворою Златою Огнєвіч: "Ти мене роздягаєш?"

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Показати ще

Нагадаємо, раніше УЄФА планував виключити "Дніпро" з єврокубків на один з трьох наступних сезонів, якщо прострочені платежі не будуть погашені, однак остаточне рішення ще не прийнято. Крім цього, проблеми з виплат зарплати та преміальних в "Дніпрі" тягнуться ще з минулого сезону.