Екс-гравець кількох англійських клубів Джиммі Буллард розповів, яка халява впала на його плечі під час виступів за "Галл Сіті". У 2009 році він підписав з "тиграми" контракт, в якому була друкарська помилка.

"Галл" домовився з лондонських "Фулгемом" про трансфер Булларда за 5 млн фунтів. Футболісту запропонували зарплату у розмірі 40 тисяч фунтів на тиждень, і його це цілком влаштовувало. Але, сидячі за столом з майбутніми керівниками, він помітив, що в контракті написано 55 тисяч фунтів.

"Я побачив друкарську помилку та прошепотів про це своєму агенту. Він уважно прочитав договір під столом та мовчки кивнув. Я підписав контракт, а "Галл" платив мені зайвих 15 тисяч фунтів щотижня. Тепер у моїх жилах течуть гроші", - радісно розповів Буллард Daily Mail.

37-річний екс-футболіст зізнався, що ця угода кардинально змінила його життя. Він відчув смак легких грошей і витрачав їх на веселощі. За словами Булларда, у контракті з "Галлом" були ще різні бонуси, про які він не знав, а легкі гроші він не витратив і досі.

Робота у "Галл Сіті" дійсно виявилась вкрай легкою для Булларда. Він відіграв усього 23 матчі, а більшість часу відпочивав удома, лікуючись від несерйозних травм. У 2011 році він перейшов в "Іпсвіч Таун".

Популярні новини зараз

Епідемія чи кінець світу? Сотні ворон загадково загинули в один день, орнітологи розгублені

Українцям додадуть ще одну пенсію за станом здоров'я: юрист пояснив, хто увійшов до пільгової категорії

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

Читайте також: Варді бачить у ролі себе Вінні Джонса

Станом на 2011 рік 15 тисяч фунтів дорівнювались майже 200 тисячам гривень. На сьогодні це вже 600 тисяч гривень. Саме таку суму "Галл" випадково переплачував футболісту щотижня.

Джиммі Буллард, на жаль, не зміг стати славетним футболістом, адже дуже часто ламався. Однак він був дуже життєрадісним гравцем та постійно дарував фанатам щиру посмішку.