Шведський футбольний клуб АІК зі Стокгольму організував цікаво акцію для місцевих пенсіонерів. Футболістів на матч виводили дідусі, замість дітей, як це буває зазвичай.

Своєю акцією керівники команди хотіли закликати стариків на стадіон "Френдз Арена". Трибуни зустріли оплесками людей похилого віку. Цікаво, що першим вийшов на поле колишній президент УЄФА Леннарт Юханссон.

Підтримка старого покоління уболівальників налаштувала АІК на перемогу. Столична команда перемогла "Єфле" з рахунком 1:0.

Портал "Знай.ua" писав, як лідер мадридського "Реала" Кріштіану Роналду піклується про сина. Він допомагає дитині робити уроки.

Популярні новини зараз
Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати
Показати ще