Співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич переконаний, що найближчим часом вартість газу для українців буде змінюватись і залежатиме цей процес від двох чинників: ціни газу на хабі та курсу нацвалюти.

"Якщо курс національної валюти буде падати або ціна на газ в Європі буде зростати, Кабміну доведеться переглядати ціни для населення у бік підвищення", - зауважив Марунич і додав, що коригувати вартість газу зможуть навіть поквартально.

Читати також: Яценюка поховають під його ж "Стіною"

"У Кабміні мають намір коригувати ціни на газ для населення поквартально - у бік підвищення або зниження. Просто в даний час, якщо не купувати російський газ, то підстави для зниження ціни на реверсний газ і, відповідно, продажу його тут усередині країни, різним категоріям споживачів, не існує", - повідомив Марунич для "Голосу столиці".

За словами експерта, якщо б російський газ почали купувати в третьому кварталі, то можна було б знизити ціну, на кілька відсотків, в межах 250-300 грн за 1000 куб. м.
Нагадаємо, українці виступили проти підвищення вартості газу та "комуналки", назвавши свій протест "Тарифним майданом".

Популярні новини зараз

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

"Кожен зможе відчути себе Карлсоном і політати": потужна стихія накриє українців з головою, синоптик Діденко попередила про негоду

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще