Іен Маккеллен, який зіграв Гендальфа у "Володарі перстнів", відмовився провести весілля у костюмі Гендальфа.

Про це повідомив Daily Mail.

Шон Паркер, співзасновник сервісу Napster і перший президент Facebook, одружився зі співачкою Олександрою Ленас. Весілля пройшло у стілі творів Джона Толкіна, і Паркер попросив Маккеллена провести церемонію. Але актор відмовився від пропозиції.

Читайте також: Актори "Зоряних воєн" зачитали реп (відео)

"Мені запропонували 1,5 мільйона доларів, щоб одружити дуже відому пару в Каліфорнії. І ймовірно, я б подумав зробити це. Однак мені довелося б вбратися в Гендальфа, так що я сказав:" Вибачте, Гендальф не займається весіллями "- заявив британський актор.

Популярні новини зараз
У документах Кремля прописана дата закінчення війни: ГУР розповіли, коли росія відступить Можуть скасувати відстрочку та мобілізувати: юристи попередили – з чим краще не ризикувати Дожити до надбавки: з якого віку пенсіонери можуть отримати спецдоплати Частині пенсіонерів не зарахують ціле десятиліття стажу: про що варто знати
Показати ще

Пропозиція надійшла до Маккеллену через посередника. Актор стверджує, що не знав, що пропозиція була від Паркера.

Як повідомляв портал "Знай", Камбербетч шокував фанатів в магазині.