Генерал Генштабу Назаров погрожує звільненням офіцерам ЗСУ, щоб приховати свою провину у справі про загибель Іл-76.

Віктор Назаров через адвокатів погрожує експертам, які дали висновки у справі про загибель Іл-76 з дніпропетровськими десантниками 14 червня 2014 року, - розповів на своїй сторінці у Фейсбук Редактор Цензор.net Юрій Бутусов. Там же він обулікував відповідні документи, які свідчать про ще один злочин генерала.

5 березня командування ГНІЦ ВСУ отримало телеграму про те, що деякі екперти мають прибути на нараду: "Згідно з рішенням Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних сил України від 04.03.2015... прошу забезпечити прибуття та участь у нараді представників Вашої частини: полковника Лук'янчука В.І., полковника Пахольченко А.М., підполковника Сергієнко О.І." - цитує телеграму Бутусов.

6 березня із трьома льотчиками зустрілись адвокати генерал-майора Віктора Назарова. Замість наради з військових питань, адвокати Назарова почали відкрито погрожувати офіцерам ЗСУ. Вони сказали, якщо експерти не змінять свідчення, вони будуть звільнені зі Збройних сил.

Всі три військові льотчика-експерта відмовилися брати назад свої свідчення та зраджувати своїх бойових товаришів. Офіцери також написали відповідні заяви на ім'я директора КНДІСЕ Олександра Рувіна про погрози на їх адресу та спробу втрутитися в роботу судових експертів.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко привчила до особливої розкоші свою доньку від Арсена Мірзояна: викликає заздрість

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Дівчина встала на коліно перед відкинутим Огнєвіч Максом Тарапатою: "Пропозиція руки і серця"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

О. Рувін написав офіційного листа керівникам правоохоронних органів. У ньому зазначив, що на фахівців "чиниться тиск з боку посадових осіб Збройних сил". Генеральна прокуратура України прийняла заяву Рувин до розгляду та зареєструвало 10 березня. Тепер Назарову буде пред'явлено ще одне звинувачення - за статтею 386 - перешкоджання роботі судових експертів.

Нагадаємо, Генерал-майора Назарова підозрюють у справі про загибель військово-транспортного літака Іл-76 в аеропорту Луганська 14 червня. Йому пред'явили звинувачення, хотіли посадити під варту, але суд залишив на волі.

Назаров не звернув уваги на попередження військової розвідки щодо російських зенітно-ракетних комплексів, які влаштували "полювання" на українськи літаки у зоні проведення АТО, в тому числі і у Донецькому аеропорту. До цього часу російські загони вже більше місяця активно застосовували на фронті ПЗРК типу "Ігла", і збили 4 вертольоти і літак Ан-30. В результаті халатності Генерала, російські ракети збили літак Іл-76. Загинуло 40 десантників 25-ї бригади та 9 членів екіпажу Іл-76 з Мелітополя.

У ході слідства генерал Назаров звинуватив у катастрофі екіпаж Іл-76. Нібито вони повинні були заходити з іншого курсу. Ситуацію перевіряли експерти, які вияснили, що командування АТО не повідомило льотчиків, який курс для них безпечний. Пілоти Іл-76 не могли здійснити посадку не входячи в зону дії ПЗРК. Місце засідки дозволяло російським диверсантам повністю прострілювати злітну смугу.

За подібний злочин Назарову загрожує 8 років в'язниці.