Київські водії не перестають дивувати. Чергових "геніїв" парковки помітили на одній з центральних вулиць столиці.

Про це повідомив кореспондент порталу "Знай".

Випадок зафіксували на вулиці Васильківській. Там, два автомобілі припаркувалися на пішохідній зоні, перекривши тротуар.

Кияни та гості столиці змушені обходити автомобілі "геніальних" водіїв.

Читайте також: Аварія паралізувала центр Києва

Популярні новини зараз
Вдарять весняні морози: в Україну йде похолодання до -7 градусів Українців не хочуть відпускати з Європи: це буде серйозним викликом Прострочка, яка не є небезпечною: які продукти можна їсти навіть через місяці після терміну придатності ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай", на вулицях Києва продовжують боротьбу з водіями, які порушуючи всі правила, виїжджають на пішохідні зони. Для перешкоди цьому на пішохідних зонах столиці встановлюють бетонні півсфери.