Під Кабміном проходить акція вчених НАН з вимогою збільшити фінансування науки. Акція численна. Мітингувальники, перекрили вулицю Грушевського.

Під час зустрічі з вченими міністр науки і освіти України Лілія Гриневич зазначила, що на сьогоднішній день "кризово необхідні 610 млн грн на всі академії для дофінансування заборгованості по виплатах по зарплаті", тому терміново потрібно внести зміни в державний бюджет. Зараз, за її словами, в міністерстві проводиться аудит щодо визначення найважливіших напрямів його діяльності, повідомляє "112".

Голова Верховної Ради України (ВРУ) Андрій Парубій заявив, що зустріч парламентаріїв з представниками профспілок Національної академії наук України (НАНУ), які сьогодні провели мітинг під стінами парламенту, пройшла успішно.

Самі ж мітингувальники результатами акції не задоволені. Адже їм чітко так і не пояснили, коли буде фінансування та підвищено зарплатню.

Читайте також: Киянка ледь не стала жертвою ескалатора в метро

Популярні новини зараз
Коли бронювання вже не врятує: чому чоловіків можуть забрати до війська Українцям будуть по-новому вручати повістки: все зміниться з 16 липня Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів
Показати ще

Нагадаємо. що в квітні вчені прийшли під стіни парламенту з вимогою виділити кошти на фінансування науки і виконати норми закону "Про наукову і науково-технічну діяльність", прийнятого в 2015 р Згідно з цим законом, фінансування науки повинно було складати 1,7% від ВВП. Але ці вимоги також не були виконані через брак коштів в державному бюджеті.