Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про затримання Головного санітарного лікаря України Святослава Протаса з начальником департаменту Санітарної служби України Олегом Чепурним.

"Тільки що в робочому кабінеті затриманий Головний санітарний лікар України Святослав Протас з начальником департаменту Санітарної служби України Чепурним. Одночасно по всій країні, проводяться обшуки, допитуються 19 головних санітарних лікарів областей, частина з яких також будуть затримані!
Група чиновників на чолі з Протасом розробила і впровадила злочинну схему розкрадання великої суми бюджетних коштів. На переведенні в готівку і отримання першого траншу викрадених коштів (400 000 гривень) , учасники афери були затримані.
Спільна операція проводилася і розроблялася Нацполіцією і НАБУ. Відмінний приклад скоординованих спільних дій!
Протас був затриманий у власному кабінеті, як організатор розкрадань. Він діяв цинічно - попередньо змовившись про те, як і за якими правилами будуть викрадатися і відмиватися бюджетні гроші. Всім довели правила і "обов'язки" - і всі погодилися брати участь в афері .. і лише один сказав - НІ.
Оперативниками НАБУ і Нацполіції за час спостереження задокументовано 11 фактів вимагання та отримання Протасом від підлеглих хабарів..
Ось таке кодло.. Будемо чистити крок за кроком!
Але, що важливо.. адже є той 1 з 20 який сказав НІ.. Це оптимістам. 1 з 20. .. Або це нестримним скептикам? Хто ви ці 19? Шановані в суспільстві, сиві й інтелігентні?.. Але сказати НІ афері не змогли – простіше прогнутися під начальство і заодно "зрубати грошей". Атмосфера в чиновницькому співтоваристві змінюється повільно, така діалектика трансформації – потрібні реформи, люди і вчинки і воля до змін.
Сподіваюся, ми на правильному шляху – а поки що – будемо випалювати гниль!
І давайте призначимо 19 нових порядних санлікарів! Знайдемо!? Зобов'язані знайти!", - повідомив Аваков на своїй сторінці в facebook.