Величезна бджола стала перешкодою для гонщиків на ралі. Під час одного з етапів Rally Poland 2016 італійська гоночна команда Fuckmatiè World Rally Team мало не постраждала від комахи і не змогла показати хороші результати на змаганнях.

Про це повідомляє "Рopmech". На третій день ралі Польщі пілота Лоренцо Бертелли і штурмана Симона Скаттоліні попросили оцінити свої результати. Вони несподівано поскаржилися, що причиною незадовільного проходження етапу стало комаха. Пілоти розповіли, що бджола величезних розмірів влетіла всередину салону їх автомобіля під час гонки. Вона з'явилася перед їх очима в найвідповідальніший момент.

Пілот змушений був відволікатися від гонки і краєм ока спостерігати за літаючим комахою. Штурман в цей час відмахувався від бджоли-мутанта ралійної легендою і не міг зосередитися на змаганні.

Під час заїзду гонщикам важлива кожна секунда. Через комаху пілот допустив кілька помилок на ділянці дороги. У підсумку, вони проїхали трасу значно повільніше, ніж планували.

Гонщик Лоренцо Бертелли нервував навіть під час інтерв'ю. Йому здавалося, що величезна бджола ще залишилася в салоні автомобіля.

Популярні новини зараз
Держава змусить платити всіх: з 5 червня банки щотижня звітуватимуть про перекази клієнтів Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Приємний бонус до зарплати: ПриватБанк роздасть по 2000 гривень, як отримати Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати
Показати ще