Американська корпорація "Google" представить на ринок смартфонів новий пристрій вже цьогоріч, про це повідомляє "The Verge" з посиланням на "The Telegraph".

Ні для кого не є секретом те, що "Google" займаються виробництвом смартфонів під управлінням власної мобільної операційної системи "Android", однак новий звіт "The Telegraph" повідомляє, що строки в які нові пристрої від пошукового гіганта вийдуть на ринок значно коротші, ніж вважалося раніше. Анонімні джерела в "Google" повідомили, що компанія представить смартфони вже до кінця цього року.

Раніше очікувалося, що в 2017 році "Google" представить перший в світі модульний смартфон, що має назву "Project Ara", однак експерти вважають, що цей пристрій не можу бути вийти на ринок в 2016, тому увага переходить на лінійку сьогоднішніх флагманів компанії – "Nexus", що для "Google" виготовляють партнери в Азії.

Очільник "Google" Сундар Пічаї розповів під час конференції "Code" про те, що компанія була б більш наполегливою і "впертою" в питаннях дизайну "Nexus" смартфонів, який буде як і раніше продуктом співпраці зі своїми техно-партнерами по апаратній частині.