Про цілющу силу волоських горіхів розповіли дослідники з Університету Коннектикуту. Вони провели експеримент, який показав, що волоські горіхи здатні попереджати розвиток ракових пухлин.

В ході дослідження з'ясувалося, що вживання волоських горіхів знижує ризик розвитку колоректального раку. Експеримент проводили на мишах, яких щодня годували, крім основної їжі, волоськими горіхами. І як з'ясувалося, у тварин виникали пухлини кишечника набагато рідше, ніж в тих, яким горіхи в раціон не додавали. Причому, оздоровчий ефект був більш виражений у самців, ніж у самок.

Читайте також: Горіхи рятують від смертельних хвороб

За словами вчених, волоські горіхи грають роль пробіотика і впливають на склад мікробіома кишечника, запобігаючи таким чином розвитку раку.

Для зміцнення здоров'я та попередження розвитку ракових захворювань досить всього 15 грамів будь-яких горіхів в день.

Як повідомляв сайт znaj.ua, щоденне вживання хоча б жмені горіхів зменшує загрозу ранньої смертності на одну п'яту.

Популярні новини зараз
Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Ціна на популярний продукт досягла висот: коштує вчетверо дорожче ніж торік Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит
Показати ще