Ще один футболіст поповнив склад збірної України на Євро-2016. 19-річний Олександр Зінченко, який захищає російську "Уфу", прилетів до Італії готуватись до Чемпіонату Європу.

Як пише прес-служба ФФУ, тренерський штаб збірної на чолі з Михайлом Фоменко вирішив викликати молодого та перспективного хлопця на великий турнір. Сьогодні Зінченко прибув до Турину, де тренуватиметься з командою, та може зіграти у товариських іграх із Румунією та Албанією.

Зазначимо, що склад збірної на Євро поки не є остаточним. Усіх гравців для битви на французьких полях Фоменко оголосить пізніше.

Читайте також: Фоменко викликав на збори Бутко і Селезньова

Зінченко встиг зіграти за збірну України лише один неповний матч. Він з'явився на полі в матчі проти іспанців в рамках відбору до Євро. Футболіст нещодавно заявляв, що збирається залишити "Уфу". Їм начебто цікавиться англійський "Манчестер Сіті".

Популярні новини зараз
Заброньованим чоловікам введуть нові обмеження Мешканцям 10 областей виплатять нову допомогу Жителі трьох областей отримають додаткову допомогу Звільнення з армії під час мобілізації: можуть відпустити 8 категорій чоловіків
Показати ще

Днями раніше Фоменко викликав до команди ще двох футболістів. Селезньов, який провів фініш сезону у "Кубані", а після повернувся до "Шахтаря", та Бутко з "Амкару" також тренуються з командою.