Захисник англійського "Манчестер Сіті" Александар Коларов поспілкувався з журналісткою клубного каналу та відповів на цікаві питання. Виявляється, хтось з фанатів думає, що він - президент Сербії.

"Чи правда, що я президент Сербії? Звісно ж ні. Зараз я живу в Манчестері. Це неможливо - жити в Англії та керувати іншою країною. Але в майбутньому я планую очолити свою країну", - розповів 30-річний захисник.

Також у футболіста поцікавились відносинами з конкурентами. Правий фланг захисту він ділить з аргентинцем Пабло Сабалетою. Коларов розповів про результат уявної бійки з ним.

"Я здолав би Сабалету. Мій народ пережив багато воїн, тож я б'ю краще", - жартівливо відповів сербський футболіст.

Читайте також: Я не шукаю новий клуб, а вони шукають мене - Моуріньо

Популярні новини зараз
Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили ПриватБанк запроваджує нові правила грошових переказів: що зміниться та коли Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
Показати ще

Александар Коларов народився у Белграді коли ще існувала Югославія. Він провів за збірну Сербії 59 ігор. Футболіст, до речі, має болгарські коріння.

Нагадаємо, клуб майбутнього президента Сербії є суперником "Динамо" в 1/8 Ліги Чемпіонів. Кияни приймуть "городян" 24 лютого на "Олімпійському", а матч-відповідь відбудеться 15 березня у Манчестері.