Громадський проект: як долучитися до покращення Києва

поділитись
Кияни отримали шанс реалізувати свої ідеї розвитку столиці

Київська влада запустила нову електронну систему "Громадський проект", завдяки якій кожен киянин зможе взяти участь у розвитку міста і запропонувати власні ідеї.

Проекти, які отримають найбільшу підтримку мешканців столиці, обіцяють реалізувати за рахунок бюджетних коштів.

"Бюджет участі – це відкритий діалог між міською владою та громадою міста щодо розподілу частини міського бюджету. Мешканці міста подають свої проекти, спрямовані на підвищення комфортності проживання у місті, зокрема, у сфері енергозбереження, освіти, охорони здоров'я, розвитку інфраструктури та спорту, соціального захисту та інших. Проекти, які найбільш активно підтримають кияни під час відкритого голосування, будуть реалізовані за рахунок бюджету міста", – наголосив мер міста Віталій Кличко.

Подавати проекти щодо підвищення комфорту життя в столиці можна на веб-сторінці до 23 жовтня. Вже з 1-го листопада відкриється голосування.

"Результати відкритого голосування будуть оприлюднені у другій половині листопада. Додам, що вартість одного проекту не повинна перевищувати 1 мільйон гривень. З бюджету Києва на наступний рік на реалізацію громадських проектів передбачено виділити 50 мільйонів гривень. Впевнений, що ідеї активних та небайдужих киян допоможуть Києву стати по-справжньому європейською столицею", – підкреслив Кличко.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", киян порадували величезним парком на даху.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Київ, кияни
На місце події викликали рятувальників
0
0
18:32 17.03.2018
Стихія створює їм проблеми
0
0
17:46 17.03.2018
19 березня можуть оголосити вихідним днем
0
0
00:43 17.03.2018