Київська влада запустила нову електронну систему "Громадський проект", завдяки якій кожен киянин зможе взяти участь у розвитку міста і запропонувати власні ідеї.

Проекти, які отримають найбільшу підтримку мешканців столиці, обіцяють реалізувати за рахунок бюджетних коштів.

"Бюджет участі – це відкритий діалог між міською владою та громадою міста щодо розподілу частини міського бюджету. Мешканці міста подають свої проекти, спрямовані на підвищення комфортності проживання у місті, зокрема, у сфері енергозбереження, освіти, охорони здоров'я, розвитку інфраструктури та спорту, соціального захисту та інших. Проекти, які найбільш активно підтримають кияни під час відкритого голосування, будуть реалізовані за рахунок бюджету міста", – наголосив мер міста Віталій Кличко.

Подавати проекти щодо підвищення комфорту життя в столиці можна на веб-сторінці до 23 жовтня. Вже з 1-го листопада відкриється голосування.

"Результати відкритого голосування будуть оприлюднені у другій половині листопада. Додам, що вартість одного проекту не повинна перевищувати 1 мільйон гривень. З бюджету Києва на наступний рік на реалізацію громадських проектів передбачено виділити 50 мільйонів гривень. Впевнений, що ідеї активних та небайдужих киян допоможуть Києву стати по-справжньому європейською столицею", – підкреслив Кличко.

Популярні новини зараз

Українцям майже задарма віддадуть квартири: у кого є шанс отримати омріяні "квадрати"

Головне за ніч: нові вибори від Зеленського, перемога "Нафтогазу" та передріздвяний каприз УПЦ

Чоловік Асмус Харламов показав відверте відео 18+, де Брежнєва розсунула ноги: "Ого, який баклажан"

Астролог попередила українців про великі неприємності в 2020, настають темні часи: "Буде криза"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", киян порадували величезним парком на даху.