Гру World of Warcraft збираються зробити повністю безкоштовною.

Компанія Blizzard Entertainment розповіла про свої наміри з переведення гри World of Warcraft на повністю безкоштовну систему гри.

Компанія планує ввести в гру нову ігрову валюту - жетони. Жетони будуть посередником між золотом і реальним грошима, купувати їх можна буде обидвома "валютами".

Придбані жетони витрачатимуть також на 30-денну підписку на гру, тому у фанатів World of Warcraft вперше з'явиться можливість розплатитися за підписку ігровою заробленою валютою - золотом. Разом з тим, жетони можна буде продавати на ігровому аукціоні, де інші гравці зможуть купувати їх за золото. Геймери не зможуть самостійно виставляти власні ціни на жетони в золоті. Blizzard залишить за собою право управляти цінами на основі спеціальної формули, яка буде враховувати попит і пропозицію на жетони на аукціоні. Спеціальний коефіцієнт буде також вираховувати цінність жетонів у окремо взятому регіоні.

Нова грошова модель відрізняється за словами головного геймдизайнера компанії від традиційної моделі free-to-play. Таким чином, гравці, які хотять розплачуватися реальними грошима, будуть продовджувати це робити, а прихильники безкоштовних ігор зможуть продовжити грати без необхідності вкладати реальні кошти.

Популярні новини зараз

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Показати ще