Минулий тиждень став для української гривні роковим: національна валюта всього за тиждень втратила 2,2 % від своєї вартості, чим встановила новий рекорд девальвації у 2016 році, очоливши таким чином рейтинг валют, які девальвували найбільше за останні сім днів. Про це сьогодні пише Bloomberg.

У виданні зазначили, що українська гривня продовжить своє падіння і може втратити ще цілих 4,4 %, якщо міжнародні кредитори і далі зволікатимуть із офіційним підтвердженням чергового траншу фінансової допомоги Україні.

Читати також: Нацбанк підняв курс долара ще на 40 копійок

Однією із причин різкого падіння гривні експерти назвали небажання Національного банку виходити із продажем валюти у достатній мірі, щоб задовольнити попит. В НБУ намагаються будь-що зберегти золотовалютні резерви хоча б до моменту отримання наступного траншу.

Втім, більшість експертів погоджуються з тим, що падіння гривні має суто тимчасових характер і відразу після траншу МВФ національна валюта встановиться на рівні 24-25 грн. за долар.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще