Гривня збереже стабільний курс до осені

поділитись
Гривня почала зміцнюватися після подолання політичної кризи в країні, а також початку роботи місії МВФ. На стабільність може вплинути поновлення бойових дій на Донбасі

У квітні і травні гривня зміцнилася і була стабільною. На сьогоднішній день практично відсутні економічні чинники, які впливали б на національну валюту. Курс гривні буде стабільним до осені, якщо не буде непередбачених обставин.

Про це повідомляє The Kiev Times. Українці вже більш як рік не скуповують активно валюту, а все частіше її продають. Це пояснюється зниженням купівельної спроможності населення. Така ситуація, на думку експерта Всеволода Степанюка, триватиме ще якийсь час і позитивно позначиться на курсі.

Але долари необхідні банкам і компаніям, які працюють з іноземними партнерами. У даній області теж не спостерігається позитивних тенденцій. Банки показують збитки, а обсяги імпорту стрімко скорочуються.

Читайте також: Швейцарський корупціонер буде вчити НБУ заробляти

Важливий вплив на гривню дає і політика. Стабільності курсу сприяло позитивне рішення політичної кризи і початок роботи місії Міжнародного валютного фонду. Якщо країну не будуть стрясати скандали, а дії уряду будуть продуманими і конструктивними, то нинішній курс гривні збережеться до осені.

Експерт Олександр Охрименко зазначив, що не можна виключати й фактор сезонності, адже влітку помітно знижується ділова активність і це впливає на стійкість гривні. На курс може кардинально вплинути лише непередбачені події, як відновлення військових дій в Донбасі і різні політичні скандали.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
гривня буде стабільна до осені, гривня стабілізувалась, курс гривні
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Ватикан провчив за суперечки зі Біблією
0
0
16:37 21.03.2018
Валюта знову "застрягне" за психологічною відміткою
0
0
16:09 21.03.2018
За останні два роки, стверджує декан, в медичному університеті відбулося чимало реформ без втручання з боку міністерства охорони здоров’я
0
0
15:06 21.03.2018
Це питання священнослужитель ставить всім, хто приходить до нього
0
0
14:55 21.03.2018