Півзахисник київського "Динамо" і збірної України Олег Гусєв міг продовжити кар'єру в російській "Кубані". Втім, 32-річний футболіст відмовився від варіанту з переходом в російський клуб.

Зауважимо, що взимку Гусєв продовжив контракт з "Динамо" до кінця сезону. Як стало відомо Tribuna.com, Гусєв відмовився від переходу в "Кубань", незважаючи на більш вигідні умови, ніж в київському клубі. Українському футболісту пропонували дворічний контракт із зарплатою, яка перевищує його поточну в два рази.

Нагадаємо, що недавно в "Кубань" перейшов український нападник Євген Селезньов з "Дніпра". Як стало відомо ЗМІ, форвард перейшов в "Кубань" безкоштовно. "Дніпро" був винен 30-річному форвардові більше мільйона євро за старими платежами, плюс - затриману зарплату за кілька місяців.

Керівництво клубу і футболіст домовилися, що Селезньов прощає борги, а "Дніпро" відпускає його в "Кубань" безкоштовно. Нагадаємо, контракт нападаючого з "Дніпром закінчувався влітку 2016 року.

Читайте також: Селезньов обрав "Кубань" заради Євро-2016

Популярні новини зараз
Навіть до ПФУ йти не потрібно: кому автоматично призначать доплати до пенсії у серпні "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Агент Селезньова Вадим Шаблій прокоментував перехід українця з "Дніпра" в "Кубань". "У Жені Селезньова обставини, на жаль, склалися так, що ігрова практика в "Дніпрі" виявилася під питанням. За півроку до турніру мрії - Євро-2016 - ми не могли ризикувати. Мрія зіграти в складі збірної України у Франції, плюс величезне бажання Сергія Ташуєва бачити в своїй команді бомбардира-лідера і схилили вибір Жені на користь "Кубані", - написав Шаблій в Instagram.