Ольга Сумська, акторка, яка стала секс-символом України, відсвяткувала ювілей. Напередодні 50-го дня народження Сумська зважилась на відверту фотосесію та гордо продемонструвала свої ідеальні форми всій країні.

Акторка розповіла в інтерв'ю "Світському життю", чому саме зараз вирішила зробити таку фотосесію, хоча багато разів відмовлялась – навіть Playboy пропонував великі гроші, аби побачити тіло акторки.

Ольга Сумська також зізналася, що в юності вона не була красунею. Свого часу не високо оцінив зовнішність майбутньої зірки і її колишній чоловік Євген Паперний.

На ювілеї Ольги Сумської, в честь якого вона влаштувала гучну вечірку, колишній чоловік актриси Євген Паперний розповів, що в юності її складно було назвати красунею.

"Вона була гидким каченям. Очкарик, "слепондя". З якоюсь такою дивною стрижкою. Це той самий класичний варіант, коли бридке каченя перетворилося на лебедя", - сказав Паперний.

Популярні новини зараз

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Тимошенко у погонах "проїхалася" по залі Парламенту

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Однак за такий коментар актриса не ображається на екс-чоловіка. Більш того, Ольга і сама зізнається - в юності їй було далеко до красуні і секс-символу.

"Я його за це поважаю, він багато про мене знає, ще з дитинства. Десь років до 16 я дійсно була гидким каченям. Величезні окуляри, височенна, вища всіх в класі, згорблена завжди. Я не знала про себе нічого. Тільки потім, коли я вступила до театрального, педагоги відкрили мені очі, як то кажуть", - згадала юні роки Сумська.

Як повідомляв сайт znaj.ua, Українська актриса Ольга Сумська на честь свого ювілею влаштувала фотосесію в стилі "ню".