Хакер із ніком Stackoverflowin влаштував масштабний злом офісних та чекових принтерів лише для того, щоб показати власникам їхню вразливість. Написавши спеціальний скрипт, хлопцю вдалося отримати доступ до 150 тисяч друкувальних пристроїв.

Про своє досягнення хакер розповів порталу Bleeping Computer. Скрипт шукав незахищені принтери з підключенням до мережі та роздруковував на них однаковий текст. Фотографіями з результатами роботи Stackoverflowin поділились працівники десятків компаній.

Читайте також: Хакери зламали тисячі сайтів педофілів

"Бог хакерів Stackoverflowin повернувся, а твій принтер став частиною жахливої мережі ботів, що керується з чола Путіна і використовує комплексну інфраструктуру BTI (break the internet). Заради бога, закрий цей порт", - листи хакера, в яких він залишав свої контакти.

Чоловік розповів, що не мав злого умислу, а хотів лише показати вразливість більшості принтерів. Після злому до нього звертались представники компаній з проханням вирішити проблему вразливості.

Популярні новини зараз

Олександр Пікалов розлучився з дружиною після 18 років шлюбу: історія кохання головного байкера "Квартал 95" і куми Зеленського

Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

Зірка "Кварталу 95" Олександр Пікалов розлучився з кумою Зеленського після 18 років шлюбу: залишив їм з сином будинок

Серіал "Ти", який обігнав "Гру в кальмара", продовжує набирати популярність: чим підкорив Ден Хамфрі з "Пліткарки"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Нідерландах вирішили відмовитись від комп'ютерного підрахунку голосів на виборах, щоб систему не зламали хакери.