Кумедний інцидент відбувся у Харкові за участю поліцейських. Стражі порядку зробили невеличку паузу для обіду, але це не сподобалось місцевому бомжу. Він вирішив скористатись удачею та угнати машину копів.

Чоловік, судячи зі всього трохи п'яний, розпочав привселюдно обурюватися тим, що копи кинули автомобіль, за його словами, напризволяще. Безхатько почав демонстративно намагатися відкрити двері, але у нього нічого не вийшло. Тоді він заявив, що здасть "Пріус" у ломбард. Там за нього символічно заплатять, повідомляє 057.ua.

На переговори з мешканцем вулиць вийшов поліцейський Антон Завада, більш відомий як Капітан борода. Двоє бородатих чоловік довго розмовляли про кинутий автомобіль, а коп намагався пояснити неадеквату, що він та колега відійшли поїсти.

"Ти поїв, але я твою тачку все одно угоню. Що ми будемо з тобою робити? Ти йди знову поїш, а я тим часом нігтем вкраду машину", - приблизно такими словами закінчувалась розмова.

Зрештою, усі залишились у хорошому настрої. Бомж розважив поліцію та свідків цієї ситуації. На щастя, добрі люди зняли на відео це "артхаусне кіно".

Популярні новини зараз

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Показати ще

Читайте також: Голий хлопець з відкушеним вухом напав на копів

Нещодавно у Києві патрульні потрапили у більш захоплюючу пригоду. Чоловік з відкушеним вухом напав на них, після того як попросив допомоги.