На сайті петицій до харківської влади з'явилось цікаве прохання. Мешканці міста просять Кернеса відкрити у Першій столиці більше біотуалетів та зробити їх безкоштовними.

Автором петиції є харків'янка Світлана Белинська. За словами жінки, мешканці міста мають гостру потребу у великій кількості синіх кабінок, і вони, при цьому, повинні бути безкоштовними.

"Поставити в місті, і не тільки в центрі, в місцях транспортних розв'язок, на ринках, в невеликих скверах та й просто на вулицях безкоштовні біотуалети", - повний текст петиції.

Зазначимо, що за добу присутності прохання на сайті його підписали лише 13 осіб. Збір голосів триватиме ще 89 днів.

Читайте також: Харків'яни просять заборонити дешевий алкоголь та відкрити витверезники

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч показала, з ким проводить вечори: красунчик любить лизати

Прописані, але не проживають: як отримати субсидію, якщо в оселі зареєстровані інші родичі-"невидимки" – покрокова інструкція

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Показати ще

Нагадаємо, харків'яни раніше вимагали від міської влади відкрити витверезники, щоб шанувальникам міцних напоїв було де відпочити після зловживання. Крім того, деякі мешканці вимагали, щоб торгові точки продавали виключно елітний алкоголь.