Сьогодні на проспекті Героїв Сталінграду у Харкові стався черговий "трамвайний дрифт". Чоловіки не чекали на допомогу важкої техніки та самостійно намагались зрушити транспорт з місця.

Світлину, на якій щонайменше четверо чоловіків штовхають трамвай, розмістили у харківській спільноті. "Героїв Сталінграду, 07:15. Все нормально, це - Харків", - залишив коментар автор фото.

Зазначимо, що вага найлегшого трамвая радянських часів сягає 18 тонн. Таким чином, одна людина намагалась зрушити з місця більше 4 тонн. Це вкрай складно зробити навіть професіоналу у піднятті вантажів.

Читайте також: Пенсіонер підпалив себе через фінансову скруту

Трамваї, які зійшли з рейок, є нормальним явищем для Харкова, і воно відбувається ледь не щодня. Мешканці міста називають подібні аварії "трамвайним дрифтом". Експерти зазначають, що колії та сам транспорт у жахливому стані, однак влада міста проблеми не бачить.

Популярні новини зараз
СБУ проводить обшуки у Ігоря Коломойського: несплата митних платежів та розтрата 69-річна Валюха зі "Сватів" зібралася на фронт, захищаючи путіна: "Я спочатку спалахнула..." 50% від вартості комунальних послуг: хто з українців отримає пільги Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще