Вчені почали сумніватися в тому, що високий рівень холестерину пов'язаний з ризиком передчасної смерті. Фахівці вважають, що препарати, які знижують рівень холестерину, виявляться марними.

Портал "Вокруг Света" повідомив, що літні люди з підвищеним рівнем холестерину, відомого як ліпопротеїни низької щільності, живуть стільки ж, скільки й інші однолітки, а іноді навіть довше. Вчені провели дослідження на 68 тисячах осіб старше 60 років.

У кожному дослідженні, яке вони вивчили, не було прямих вказівок на те, що ліпопротеїни низької щільності можуть привести до смерті від серцево-судинних захворювань. Деякі фахівці навіть говорили, що високий рівень холестерину може посприяти довголіттю.

Вчені припускають, що високий рівень холестерину може захистити від неврологічних розладів. Наприклад, врятувати від хвороби Паркінсона і синдрому Альцгеймера.

Читайте також: Скидати вагу можна навіть уві сні

Популярні новини зараз
Українці розгадали, хто ховається під маскою "килиммена" у складі Kalush Orchestra: причому тут "Танцюють всі" Збожеволівший Лукашенко підписав закон про смертну кару за замах на вчинення теракту: вже звинуватили опозицію Еммануелю Макрону запропонували віддати частину Лазурного Берега росії: для збереження "обличчя" путіна Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би"
Показати ще

Зараз же багато питань, які стосуються впливу холестерину на організм, досі залишаються не вирішеними.