Глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вважає, що суддя Дніпровського райсуду Микола Чаус може просити політичного притулку в Молдові.

Про це сказав глава САП в ефірі українського телеканалу.

"Не виключаю, що він може просити політичного притулку, але потрібно обгрунтувати, в чому ж тебе переслідують", - сказав прокурор. При цьому він відмітив, що зі свого боку українська сторона передасть Молдові всі докази того, що кримінальна справа проти Чауса має чисто кримінальний характер і не має нічого спільного з політичними переслідуваннями.

"Ми самі зацікавлені в якнайшвидшій його екстрадиції", - зазначив Назар Холодницький.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що 28 лютого скандальний "баночний суддя" Микола Чаус з'явився в одне з відділень поліції Молдови з щирим визнанням про незаконний перетин кордону, але вже сьогодні відмовляється давати будь-які свідчення і взагалі відповідати на питання правоохоронців.

Популярні новини зараз
Соціальна допомога перетвориться на борг: отримувачів субсидії змусять повернути гроші Батькам школярів додали новий "клопіт": в МОН ухвалили рішення з приводу літніх канікул За п'ять платежів – штраф до 85 тисяч: навіщо податкова "шпигує" за українцями через чеки Перерахунок пенсійних виплат: хто зі стареньких у червні отримає довгоочікувані надбавки
Показати ще