Голландські дизайнери створили підземний холодильник, який зможе економити ресурси. Він зовсім не використовує електрику.

Про це повідомляє Business Insider. Холодильник отримав назву Groundfridge. Він являє собою технологічну версію традиційного льоху. Холодильник зроблений зі скловолокна. Він дозволяє підтримувати постійну температуру в межах 10-12 градусів цілий рік.

Але цих умов недостатньо для зберігання м'яса, а це буде більш придатним для овочів і фруктів. Також в такому підземному сховищі можна буде тримати й інші припаси, яким підходять такі умови.

Читайте також: Літак на сонячній енергії прибув до чергового пункту призначення

Творці вважають, що такий холодильник буде зручно використовувати для заміських будинків і закладів. Щоб його встановити, потрібно викопати яму необхідних розмірів. Холодильнику буде потрібна лише мінімальна кількість електроенергії, щоб забезпечити вентиляцію підземного сховища. Але для цього можна використовувати сонячні батареї. У регіонах з теплим кліматом вентиляцію можна буде і не використовувати.

Популярні новини зараз
"Можуть у мене посмоктати": Раміна заблокувала Maserati бухому жлобу, який ледь не з кулаками поліз на дівчину Українців залишать без штанів: разом з електроенергією підвищать ще один тариф По 4000 гривень щомісяця: хто з українців отримає додаткову фінансову підтримку Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати
Показати ще

Купити холодильник Groundfridge можна поки лише в Нідерландах. Початок масових продажів в США планую почати взимку наступного року.

Underground fridge

This underground fridge requires no electricity.

Posted by INSIDER on Wednesday, 18 May 2016