Найголовніше та найкрасивіша вулиця країни - Хрещатик перетворюється на велетенський пустир. Орендарі тікають з неї через великі ціни на оренду, а кафе та магазини масово зачиняються.

На Хрещатику залишаються лише ті, хто тут уже кілька років, новачкам тут просто "не вижити", повідомляють "Весті".

Зараз на Хрещатику мінімальна ціна аренди $15-20 тисяч, а так як у країні криза то магазин окупить себе через 20,30 років, вважають експерти.

Наприклад: власник приміщення за адресою вул. Хрещатик, 44, за свої 287 кв. м хоче 300 тис. грн. "Але якщо ви готові дати 250 тис. грн передоплатою за три-чотири місяці, то можна подумати", - говорить представник покупця Михайло. Зараз за цією адресою працює аптека, яка відмовилися платити за оренду більше 200 тис. грн і планує з'їжджати.

Читайте також: Копи стали винуватцями чергового ДТП в Києві

Популярні новини зараз
Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми У "Нафтогазі" звернулися до споживачів: хто платитиме менше Благодійний фонд допоможе українцям пережити зиму: як отримати гроші на дрова, брикети та вугілля Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен
Показати ще

Багатьом мережевикам, які раніше становили левову частку орендаторів на Хрещатику, тепер вигідніше торгувати в ТРЦ. Адже така ціна за наймане приміщення для них просто не підйомна через брак покупців.