У мистецтві набуває популярності новий напрямок – малюнки кульковими ручками. Деяким художникам вдається створити настільки реалістичні зображення, що вони не поступаються картинам у галереях відомих музеїв.

Про це повідомляє UBR.

Подібну техніку використовують Хуан Франциско Касас та Самуель Сільва: їхні гіперправдиві портрети принесли творцям світову славу, адже виконані дуже професійно, попри досить прості засоби. До цього художники малювали олівцем, але тепер користуються виключно ручками.

Серед прихильників подібної течії не тільки відомі особистості, а й аматори, які можуть вдало передати людські емоції: від страждання до радості.

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Українці отримають ще два тривалих уїк-енда : коли перенесуть робочі дні на День незалежності і День захисника

Сергій Притула розповів про заміжжя Лесі Нікітюк: "Буду співати на весіллі"

Цього розчину бур'ян боїться, як вогню: натуральний засіб для ідеального газону за одну ніч

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що із тисяч кольорових ниток художники створили аналог веселки, яку представили в якості експозиції у Америці. Незвичайний витвір розмістили просто по центру залу, щоб кожен відвідувач міг детально із ним ознайомитися. Особливість конструкції у тому, що вона виглядає так, ніби крізь стелю проникають промені, тому гості зможуть відчути себе "на вершині спіралі".