У період з 29 січня по 9 лютого на Донбасі постраждало півсотні мирних жителів, серед яких дев'ять чоловік загинули.

Про це повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг на прес-конференції у Донецьку, 11 лютого, - передає Інтерфакс-Україна.

Читайте також: У ОБСЄ прогнозують нове загострення на Донбасі

"За період з 29 січня до 9 лютого ми зафіксували наступне: підтвердили 50 випадків поранень населення, 9 з яких були зі смертельним результатом. Це неприйнятно високе число жертв. Це сталося через те, що озброєння давним -давно повинно було бути відведено", - зазначив Хуг.

Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", під час місії представників ОБСЄ на Донбас, бойовики затримали їх автомобілі поблизу Горлівки та влаштували обшук машин і людей. Бойовики "ДНР" півтори години не пропускали патруль спеціальної моніторингової місії

Популярні новини зараз
Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Навіть комуналку сплатити не зможете: Нацбанк посилив правила грошових переказів На руки не дадуть, але можна отоварити: пенсіонери отримають додаткову тисячу гривень – на що дозволять витратити Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще