Голівудський актор Х'ю Джекман, найбільше відомий глядачам за роллю Росомахи у фільмі "Люди Х", опублікував у своєму Instagram зворушливу фотографію, на якій він зображений разом зі своєю тещею Фей Дункан.

Підпис до фото дає зрозуміти, що жінки вже немає серед живих.

"Фей Дункан була моєю тещею. Вона була однією з найкращих жінок, яких я коли-небудь зустрічав. Мудра, весела, любляча, зухвала, щедра і справжній лідер. У неї був неймовірний дар завжди мати рацію, що було неймовірним тягарем для неї, адже вона була надзвичайно терпляча до нас смертних. Фей, я люблю тебе більше, ніж можу про це сказати".

Світлина відразу набрала понад 600 тисяч уподобань, а прихильники висловлюють актору співчуття у зв'язку з його втратою.

Читайте також: "Росомаха" врятував трьох потопаючих (відео)

Популярні новини зараз
Додати 3 ложки при поливі огірків: забудете про жовте і сухе листя Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Джекман уже більше двох десятиліть одружений з австралійською акторкою Деборою Лі Фернесс, яка старша за нього на 13 років. Пара після двох безуспішних спроб народити власних дітей, усиновила хлопчика й дівчинку.

У своїх інтерв'ю Джекман зізнається, що з кожним роком любить свою дружину все більше.