Незвичайний крадій завівся в індійському штаті Андхра-Прадеш. В одну з ювелірних крамниць забігла звичайна, на перший погляд, мавпа та вкрала з касового апарату 10 тисяч місцевий рупій - приблизно 3,5 тисячі гривень.

Відео з камери спостереження швидко розлетілось інтернетом, а індійські ЗМІ весь день говорять про нахабну тварину. Присутні у магазині люди нічого не зробили, адже були шоковані від побаченого. Спочатку здавалося, що мавпа хоче просто поїсти фруктів в приміщенні, але виявилось, що вона має інші плани.

Мавпа рішуче підбігла до каси, витягла звідти гроші та швидко втекла. Власник магазину намагався наздогнати тварину, але грошей та самого крадія він більше не бачив.

Мешканці Індії неодноразово скаржились владі на нахабну поведінку мавп, але з ними не можна нічого поробити - ці тварини оберігаються зоозахисниками. Бували випадки, коли примати крали гроші, а потім влаштовували справжній дощ на вулицях, кидаючи їх у різні сторони.

Читайте також: 5-метровий крокодил подружився із людиною

Популярні новини зараз
"Захопити Литву за 3 дні" від авторів "взяти Київ за 2 дні": російські пропагандисти поділилися новими "вологими мріями" Данила Гетманцева ткнули носом у гірку правду про автівки, за які українці платять божевільне мито: "Це автохлам" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Нещодавно чайка з невідомого міста також стала зіркою інтернету. Птах зайшов до крамниці, як до себе додому, та вкрав пачку чипсів із паприкою.